یکشنبه 6 تیر‌ماه سال 1389

خانه جدید من...

با توجه به بی مهریهای آقای شیرازی مدیر بلاگفا نسبت به وبلاگ نویسان ارزشی، کلاً اسباب کشی کردم و اومدم اینجا. فکر میکنم که بلاگ اسکایمحل مناسبی برای درج عقاید باشه. از دوستان ارزشی بلاگفایی خودم هم تقاضامندم که زودتر دامنه بلاگفای خودشون بفروشن و بیان همسایه من در بلاگ اسکای بشن. فقط کوتاه و خلاصه میگویم که آقای شیرازی

آگاهی را به آگهی فروخت

************************

بعد از چند سال به طور اتفاقی یکی از دوستان قدیمیم را در اداره مالیاتی دیدم. سابقاً ایشان در تشخیص مصلحت نظام مشغول بکار بودند و حالا ایشان در بازار شغل آزاد دارند. صحبتهای زیادی رد و بدل شد و تقریباً بیشتر صحبتها هم سیاسی بود. چیزی که برایم خیلی جالب به نظر رسید تا برایتان بگویم تفکر ویژه آقای ناطق نوری عضو تشخیص مصحلت نظام بود که بعد از حوادث انتخابات به آقای خاموش معروف شد . به هر حال ایشان عقیده شان این بود که آقای احمدی نژاد و هاشمی ثمره و زاکانی و رسایی و ... زیر بلیطی های ایشان هستند چون ایشان بود که احمدی نژاد و امثالهم را از زیر خاک در آورد و رنگ و رویی به آنها داد و شدند مسئول ارشد مملکتی و حالا معتقد است که اینها اگر بخواهند آب بخورند قبلش باید از آقای ناطق اجازه بگیرند. این عین جمله ای است که از زبان آقای ناطق شنیده است.

حالا من مانده ام با این همه توقعات آقای ناطق چه میشود کرد. البته دوست من گفت که آقای احمدی نژاد پس از پیروزی در انتخابات سال 84 تره هم برای ناطق نوری خرد نکرد حالا چه برسد به اینکه بخواهد خود را زیر بلیطی او حساب کند. گفتنی است آقای مصطفی ناطق نوری فرزند آقای ناطق نوری با چند نفر دیگر از  آقازاده ها در سال 86 اقدام به خرید یک شرکت لاستیک سازی معروف نموده اند که کارکنان آن از زمان  صاحب شدن حضرات بر آن شرکت از لحاظ معیشتی به علت عدم پرداخت حقوق در مضیقه هستند. هدف از این کار فرزند آقای ناطق نوری منحل کردن آن شرکت و سپس وارد نمودن محصولات یک شرکت مشابه خارجی است که او و همدستانش سهام دار آن شرکت هستند. البته دولت نهم محکم در برابر زیاده خواهی های آقایان ایستاد و شرکت را با حمایتهای خود همچنان حفظ کرده است.
لازم به ذکر است چنین عمل مشابهی را آقای کرباسچی به همراه نوچه های سابقش در شهرداری تهران  با یک شرکت معتبر و بین المللی در تولید لوازم برقی انجام داده اند که آقای دکتر احمدی نژاد در مناظره های سال گذشته آن را افشا کرد.