پنج‌شنبه 24 تیر‌ماه سال 1389

طرفداران ایلیا در حرم حضرت امام راحل

شمشیر هلال و قرص مهتاب یکی است
سر چشمه این نور جهان تاب یکی است

شادیم که میلاد امام خامنه ای
با جشن ابوفاضل و ارباب یکی است

*************

هفت آسمون دنیا
باید که غرق نور شه

یه جور دیگه خدا خواست
چشم حسودا کور شه

دلای دشمنامون
امسال چه بد می سوزه

تولد حسین و
خامنه ای یه روزه

(خدا آقا سید علی جانمان را برایمان نگه دارد)*********************************یکی از دوستان تعریف میکرد: سال گذشته تقریباً یکی دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری، گروهی در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) تجمع کرده بودند. این افراد طرفداران یا به اصطلاح بندگان آقای ایلیا بودند. در این خصوص روزنامه کیهان در پاورقی خود اشاره ای به فرقه ضاله ایلیا کرده بود و یکی از توابین آن فرقه نقشه های شوم ایلیا را به طور مفصل بیان کرده بود. ایلیا کسی بود که با علم هیپنوتیزم و متافیزیک مردم را برده خود میکرد. باری، خانومها با آرایش بسیار غلیظ و پوشش چادر و آقایان با ظاهری مومن گرایانه در حرم تجمع کرده بودند و خواهان آزادی ایلیا بودند. زنها در وسط و مردها دور آنها حلقه زده بودند. بر اساس اعتقادات مسخره و مزخرف خود روزه میگرفتند و شرط باطل شدن روزه آنها خوردن و آشامیدن نبود بلکه دست زدن نامحرم به آنها بود!!!

مسئولین تولیت دستور داده بودند که به آنها از گل نازک تر نگویند و بنا به دستور سید حسن مصطفوی بهترین پذیرایی را از آنها با پول بیت المال و وجوهات مردم میکردند.

همان دوستم که تعریف میکرد میگفت: چندین بار خودم دیدم که سید حسن از پشت یکی از ستونها نظاره گر رفتارهای آن گمراهان بود و هیچ حرفی هم نمیزد و بر عکس آنها را تشویق به ادامه تحصن میکرد. دست آخر که از طرف یک نهاد امنیتی مقرر شد آنها را از حرم بیرون کنند با برخورد تند و بی ادبانه سید حسن مواجه شدند که سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابل گستاخی های آقای سید حسن مردانه ایستادند و آن ها را دستگیر و روانه زندان کردند.